סדנאת קוקטיילים לימי הולדת

בואו לחגוג יום הולדת מהסרטים בסדנת קוקטיילים צבעונית ומקפיצה של זיו מנור.

אז מה בתפריט סדנת ימי הולדת?

ימי הולדת הם התירוץ המושלם לקבץ את החברים הטובים, להשתחרר באווירה טובה וכיפית ולא להפסיק לצחוק ולכייף. סדנת הקוקטיילים של זיו מנור משלבת מגוון של פעילויות, משחקים והפתעות לצד הכנה של קוקטיילים צבעוניים, אקזוטיים ומתוקים. עם הרבה הומור וקלילות מצליח זיו מנור ליצור עבורכם את החוויה המושלמת ליום ההולדת, זה בכלל לא משנה בני כמה אתם. מנור יצליח להפוך כל ערב או אירוע שלכם לבלתי נשכחים. בסדנת הקוקטיילים של זיו מנור יזכו חתן או כלת יום ההולדת למלוא אור הזרקורים. החברים הטובים יהיו חלק מערב שכולו כיף ובו הם חלק מחוויה הומוריסטית ומגבשת. הם ישתתפו בחידונים ושאלונים על החתן או כלת יום ההולדת וכמובן יזכו בפרסים שווים ומיוחדים. במקוריות ויצירתיות רבה מצליח מנור לגבש את כולם ולהקפיץ את האווירה.

אל תשברו את הראש על הלוגיסטיקה – עם זיו מנור הכל פשוט!

לוגיסטיקה היא דבר מכביד ועלול לגרום לרבים מאיתנו לרדת מהפקה של אירוע יום ההולדת. אז הנה, באנו להקל עליכם. ביום ההולדת שלכם או של חבריכם מגיע לכם להנות. בסדנת הקוקטיילים של זיו מנור, בכלל לא תצטרכו לשבור את הראש, המשימה היחידה שלכם היא להזמין את האנשים שאיתם אתם רוצים לחגוג את היום המיוחד שלכם – מנור כבר יביא את הכל. בירות, יין, משקאות חריפים, פירות אקזוטיים ומאכלים מתוקים, כל אלה מלווים במוזיקה קצבית ותוססת אשר יגיעו עם מנור לאן שתבקשו – כל מה שיישאר לכם לעשות הוא רק לשקשק בכיף!

לוקיישן לימי הולדת – אתם בוחרים וזיו מנור מגיע

וגם, מהמיקום ומהזמן אין מה לחשוש, חישבו על כל לוקיישן שתרצו ובכל שעה. אתם קובעים אם אתם רוצים את זה בבית, בפארק, בים או על יאכטה מטריפה, בבוקר, בצהריים או בערב לעת שקיעה – סדנת הקוקטיילים של מנור תבוא בכל תצורה שמתאימה ובאווירה הנכונה. עם כל ההומור והכיף, תזכרו שמערב כזה תזכו לצאת גם משכילים וחכמים יותר. זיו מנור משלב בסדנת הקוקטיילים שלו סיפורים מעניינים מעולם האלכוהול, וכל זאת תוך כדי ערבוב ושקשוק. הוא ילמד אתכם על צורת ההגשה ועל צורות שתייה נכונה. תכירו שילובים מגניבים וטעמים חדשים. כולם יוצאים נשכרים, גם החברים, כי בסוף לומדים ונהנים. סדנת קוקטיילים היא המתנה המושלמת לעצמכם או ליקירים שלכם. זיו מנור מבטיח לכם חוויה משחררת מלווה בהנאה צרופה. הקוקטיילים, האלכוהול, הצבעים, הטעמים והמוזיקה כולם יהיו חלק ממסיבה בלתי נשכחת. לפניות והזמנות – זיו מנור: 052-2457843
סדנת קוקטיילים לימי הולדת

בא לך להקפיץ את האירוע הבא שלך?
התקשרו אלי לשיחת הכרות וללא התחייבות 052-2457-843